Sylwester

Sylwester w okolicach Krakowa!

Przywitaj z nami Nowy Rok! W Gościńcu Banasiówka organizujemy zabawy sylwestrowe przy nastrojowej muzyce. Aby zapewnić wszystkim imprezowiczom najwyższy poziom w noc sylwestrową, przewidujemy również muzykę na żywo, która rozbrzmi w sali udekorowanej specjalnie na tę okazję. W zakresie naszych usług mieści się przygotowanie pełnego jadłospisu, obsługa gości oraz pokaz sztucznych ogni o północy. Zapewniamy szampańską zabawę do białego rana w doskonałej lokalizacji.

Gościniec Banasiówka zapewnia kompleksową obsługę wyjątkowych imprez o różnym charakterze, a bal sylwestrowy to jedna z naszych specjalności. Co roku wielką przyjemność sprawia nam organizacja dużej imprezy, na której zebrani goście będą mogli powitać nadchodzący Nowy Rok. Oferta sylwestrowa w hotelu Banasiówka to gwarancja niezapomnianej zabawy – a wszystko to w odległości jedynie 10 kilometrów od Krakowa.

Organizujemy imprezy okolicznościowe w przestronnej sali nawet na 300 osób, a menu sylwestrowe dostosowujemy do indywidualnych wymagań klienta, bazując na potrawach zarówno kuchni polskiej, jak i tej z całego świata. Do dyspozycji naszych gości jest również estetyczny i obszerny ogród oraz parking. Klimatyzowana sala przeznaczona do tak wyjątkowej imprezy posiada wydzielony parkiet, na którym goście będą mogli tańczyć przez całą noc w rytmach przebojowej muzyki.

Zabawa sylwestrowa organizowana przez Gościniec Banasiówka to gwarancja iście szampańskiej imprezy w najlepszym stylu. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wysoce wykwalifikowanym personelem gwarantują niezapomniane przyjęcie dla gości. Sylwester pod Krakowem – tylko w Gościńcu Banasiówka! Jeżeli nie wiesz jeszcze gdzie wybrać się na sylwestra to sprawdź naszą ofertę i obejrzyj galerię zdjęć. Zapraszamy do wspólnej zabawy w noc sylwestrową, gwarantujemy niezapomniane wrażenia i profesjonalną obsługę przez cały czas trwania imprezy.

Rewelacja, pozytywnie nastawieni właściciele, chętnie słuchają oczekiwań klientów. Dania przygotowane na wysokim poziomie, obsługa uśmiechnięta i skoncentrowana na gościach. Obejście bardzo zadbane i piękne otoczenie. Nawet toalety są pomieszczeniem pachnącym, czystym i w zachowanym stylu.