Sala szkoleniowa

Sala konferencyjna / szkoleniowa w okolicach Krakowa

W naszym gościńcu organizujemy spotkania firmowe i szkolenia biznesowe, wraz ze wszelkimi niezbędnymi udogodnieniami. Dysponujemy dużą salą konferencyjną, wyposażoną z wygodne krzesła oraz dobre oświetlenie. Gościniec Banasiówka znajduje się kilka kilometrów od Krakowa, dlatego tak dogodna lokalizacja niewątpliwie jest naszą główną zaletą.

Sala szkoleniowa do wynajęcia

W Gościńcu Banasiówka posiadamy nie tylko sale szkoleniowe, ale również pomieszczenia sypialne zapewniające satysfakcjonujący nocleg dla zorganizowanych grup pracowniczych, co pozwala na zorganizowanie dłuższego szkolenia bądź weekendowego wyjazdu integracyjnego. Wykwalifikowany personel w połączeniu z wspaniałymi plenerami dodatkowo przyczynią się do utrzymania należytej atmosfery każdego wydarzenia.

Zachęcamy do wynajęcia sali konferencyjnej lub szkoleniowej, gdzie pomożemy w organizacji tematycznych spotkań biznesowych, bankietów oraz imprez integracyjnych dla firm. Takie wydarzenia umożliwiają swobodną komunikację między pracownikami, pozwalają omówić z zespołem cele firmy oraz podsumować dotychczasowe działania.

Szkolenia dla firm organizowane przez Gościniec Banasiówka gwarantują najwyższy poziom biznesowej integracji. Doskonała lokalizacja naszej sali konferencyjnej w okolicy Krakowa w połączeniu z wysokiej jakości infrastrukturą i dużym doświadczeniem naszego personelu w dziedzinie organizacji spotkań biznesowych pomogą w osiągnięciu najlepszych efektów, które przełożą się na wyniki osiągane przez twoją firmę. Zapewniamy również komfortowe i przestronne zaplecze mieszkalno-użytkowe pozwalające na zorganizowanie imprez integracyjnych o różnym charakterze. Pomożemy Ci zorganizować imprezę firmową w Krakowie, która poprawi relacje pomiędzy pracownikami oraz zwiększy motywację do pracy. Połącz wyjazd integracyjny ze szkoleniem, które nauczy pracowników lepiej zarządzać swoim czasem bądź radzić sobie ze stresem. W tym celu przygotowaliśmy dla was sale szkoleniowe do wynajęcia w Krakowie.

W Gościńcu Banasiówka znajdują się klimatyzowane i komfortowe sale z pełnym wyposażeniem, do dyspozycji gości jest również przestronny ogród oraz wydzielone miejsca parkingowe. W celu ustalenia szczegółów oraz zarezerwowania sali zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza online. Opowiedz nam o swojej wizji przebiegu szkolenia, a my powiemy jak możemy przygotować salę konferencyjną w Krakowie, aby całe szkolenie przebiegło profesjonalnie oraz nie zabrakło podczas niego elementów rozrywki dla uczestników.

Gorąco polecam! Profesjonalna obsługa. Pan manager bardzo pomocny. Lokal nie robi żadnych problemów:)