Menu

Browse our traditional menus or let us
create something new for you.

Skontaktuj się z nami!

Aby obejrzeć nasz dom weselny znajdujący się w okolicach Krakowa, dowiedzieć się o cenach oraz uzgodnić wszelkie dodatkowe szczegóły dotyczące organizacji przyjęcia weselnego lub innego przyjęcia rodzinnego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego

Opinie o Gościńcu Banasiówka

Przeczytaj co mówią zadowoleni klienci

“Super obsługa, dobre jedzenie, duży parkiet taneczny, ławeczki do posiedzenia na zewnątrz i fajne nagłośnienie. Przy grającej orkiestrze można swobodnie porozmawiać przy stolikach.”

Dariusz

“Duża klimatyzowana sala, obsługa na poziomie, menu bardzo dobre, toalety czyste i bardzo dobrze zaopatrzone. To kolejna wizyta weselna w tym miejscu nic dodać nic ująć. Polecam”

Grzegorz

“Najpiękniejsze gościniec na świecie. Jedzenie weselne smakowało jak kolacja w świetnej restauracji. Obsługa non stop się nami interesowała. Nigdy niczego nie brakowało na stole. Dodatkowym atutem jest piękne otoczenie i ogród wokół. Wspaniały!”

Paulina

“Rewelacyjne, urokliwe miejsce. Przepyszne jedzenie, obsługa na dobrym poziomie. Bar z drinkami to strzał w dziesiątkę Miejsce przystosowane dla osób niepełnosprawnych za co wielki szacun. Otoczenie piękne, altanka oraz fontanna dodają uroku. Duży wygodny parking.”

Monika