Sylwester 2019/2020

Zabawę sylwestrową zaczynamy o 20:00 i będzie trwać do godziny 5:00. Do tańca będzie przygrywać zespół muzyczny Alabama.

Kuchnia zapewni państwu posiłki z najlepszych produktów o najwyższej jakości.

Czekać na państwa będzie kuchnia polska w nowej odsłonie: przystawka a następnie kelnerzy podadzą zupę i danie główne oraz deser. Dwa dania gorące, pierwsze w starym, drugie w nowym roku. Do dyspozycji gości będzie zimna płyta w charakterze szwedzkiego stołu uzupełniana przez cały czas trwania zabawy noworocznej.

W cenie biletu będą serwowane kolorowe drinki, whisky i trzy rodzaje wina w barze. Ciasta, słodkie przekąski owoce będą na specjalnie przygotowanym stole. Wódkę czystą będą podawać kelnerzy. Wszystkie alkohole oraz napoje gorące i zimne bez ograniczeń do spożycia wyłącznie na Sali Balowej.

Nowy rok powitamy pokazem sztucznych ogni.

Bilet: 600zł (od pary)

Restaurant Consulting Services

Alanzo, along with his team, offers culinary and management services. We have the experience to provide concept development strategies and best practice principles in order to achieve maximum sales performance.

The Process
  • Discover
  • Plan
  • Design
  • Organize
  • Grow
Get Started

Skontaktuj się z nami!

Aby obejrzeć nasz dom weselny znajdujący się w okolicach Krakowa, dowiedzieć się o cenach oraz uzgodnić wszelkie dodatkowe szczegóły dotyczące organizacji przyjęcia weselnego lub innego przyjęcia rodzinnego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego

Opinie o Gościńcu Banasiówka

Przeczytaj co mówią zadowoleni klienci

“Super obsługa, dobre jedzenie, duży parkiet taneczny, ławeczki do posiedzenia na zewnątrz i fajne nagłośnienie. Przy grającej orkiestrze można swobodnie porozmawiać przy stolikach.”

Dariusz

“Duża klimatyzowana sala, obsługa na poziomie, menu bardzo dobre, toalety czyste i bardzo dobrze zaopatrzone. To kolejna wizyta weselna w tym miejscu nic dodać nic ująć. Polecam”

Grzegorz

“Najpiękniejsze gościniec na świecie. Jedzenie weselne smakowało jak kolacja w świetnej restauracji. Obsługa non stop się nami interesowała. Nigdy niczego nie brakowało na stole. Dodatkowym atutem jest piękne otoczenie i ogród wokół. Wspaniały!”

Paulina

“Rewelacyjne, urokliwe miejsce. Przepyszne jedzenie, obsługa na dobrym poziomie. Bar z drinkami to strzał w dziesiątkę Miejsce przystosowane dla osób niepełnosprawnych za co wielki szacun. Otoczenie piękne, altanka oraz fontanna dodają uroku. Duży wygodny parking.”

Monika

Kontakt