Oferta

Dom weselny Banasiówka - nasza oferta


Zapraszamy wszystkie osoby z Krakowa i okolic, które szukają wyjątkowego miejsca do zorganizowania uroczystości. W naszym domu weselnym znajdą Państwo nie tylko niezwykłą atmosferę, ale też piękny wystrój i wyborne menu. Gwarantujemy, że każda uroczystość u nas zorganizowana będzie przyjemnością dla gości i na długo zapadnie im w pamięć. 

Dom weselny Gościniec Banasiówka oferuje Państwu:

Zapewniamy pełną obsługę podczas każdej uroczystości. Wiemy, jak ważne jest menu i zawsze dobieramy je indywidualnie z klientem.

Sala weselna w Krakowie i okolicach? Tylko w Gościńcu Banasiówka! Specjalizujemy się w obsłudze ważnych dla każdej rodziny wydarzeń. Imprezy rodzinne spędzone w budynku Gościńca to gwarancja niezapomnianego klimatu, który wspólnie z Państwem stworzymy zawsze wtedy, gdy okoliczność będzie tego wymagała. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych gości, dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby nawet najmniejszy szczegół w trakcie organizowanego przez nas wydarzenia był dopięty na ostatni guzik. Nic nie będzie w stanie zepsuć atmosfery podczas tak ważnego dnia.

Efektowne wnętrza, wysoko wykwalifikowana kadra, doskonałe plenery, kameralna atmosfera, pyszne jedzenie – to i wiele innych zalet kryje się za progiem Gościńca Banasiówka. Nasz dom weselny i Kraków oddziela odległość jedynie 10 kilometrów. Pełna obsługa przyjęć, spotkań, wesel i innych ważnych uroczystości czekają na Państwa wśród urokliwych plenerów. Dysponujemy również pokojami gościnnymi, które docenią Państwo podczas organizowania dużych wydarzeń. Gwarantujemy doskonałą zabawę dla każdego gościa. Zapraszamy do Gościńca Banasiówka!

Aby obejrzeć nasz dom weselny, dowiedzieć się o cenach i uzgodnić szczegóły organizacji wesela lub innego przyjęcia, prosimy o kontakt telefoniczny na numery:

609 796 677 - Ewa Banaś

607 916 557 - Kazimierz Banaś

Nasz adres

Sieborowice ul. Grabowiec 49

32-091 Michałowice

Dom weselny Gościniec Banasiówka

zobacz galerię
Gościniec Banasiówka. Wszelkie prawa zastrzeżone SmartProjects.pl