O nas

Sala weselna Kraków

 

Dom weselny - Gościniec Banasiówka, to nowy obiekt o najwyższym standardzie w tej okolicy. Posiadamy eleganckie sale, w tym dużą klimatyzowaną centralnie salę weselną, szkoleniową oraz pokoje gościnne.


Dlaczego warto wybrać salę weselną w Gościńcu Banasiówka?

Dom Weselny Kraków

Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z organizacją wesel. Jesteśmy otwarci i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom Pary Młodej oraz zaproszonych gości.
Nasz dom weselny Gościniec Banasiówka zlokalizowany jest 10 km od Krakowa, dojazd do nas jest szybki i prosty. Dlatego jeśli szukasz miejsca na wesele w Krakowie i okolicach dobrze trafiłeś. Dysponujemy dużym parkingiem dla naszych gości, dzięki czemu nie musisz się martwić o to, gdzie goście zaparkują.


Oferujemy prowadzoną przez kulinarnych mistrzów z długoletnim doświadczeniem smaczną, a zarazem tradycyjną kuchnię polską z możliwością wyboru dań z innych kuchni świata. Menu na wesela i imprezy okolicznościowe ustalane jest dla każdego klienta indywidualnie podczas spotkania z szefem kuchni, co pozwala przygotować posiłki zgodnie z gustem i smakiem klienta. Wykwintnie podane potrawy zadowolą wszystkich uczestników imprezy.


Nasz dom weselny zapewni Państwu pełny komfort obsługi wesela oraz innych uroczystości.


Sala weselna w Krakowie - kontakt

Aby obejrzeć nasz dom weselny, dowiedzieć się o cenach i uzgodnić szczegóły organizacji wesela lub innego przyjęcia, prosimy o kontakt telefoniczny.

609 796 677 - Ewa Banaś

607 916 557 - Kazimierz Banaś

 

Nasz adres

Sieborowice ul. Grabowiec 49

32-091 Michałowice


Zobacz gdzie zorganizujesz najpiękniejsze wesele

Dom weselny Gościniec Banasiówka

zobacz galerię
Gościniec Banasiówka. Wszelkie prawa zastrzeżone SmartProjects.pl