Najwyższa jakość

Gościniec Banasiówka powstał, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających gości. Naszą misją jest kompleksowa organizacja wyjątkowych wydarzeń jak wesela, chrzciny, komunie, bankiety, rocznice czy urodziny. Doświadczenie posiadamy również w aranżowaniu spotkań i szkoleń biznesowych, studniówek, zabaw sylwestrowych oraz uroczystości jubileuszowych. Z przyjemnością podejmujemy również każde nowe wyzwanie, by stworzyć wyjątkową atmosferę szytą na miarę potrzeb naszych gości. Gościniec znajduje się kilka kilometrów na północ od Krakowa, w Sieborowicach, co świadczy o dogodnej lokalizacji i wiąże się z bezproblemowym dojazdem. Ze względu na charakter organizowanych wydarzeń, oferujemy również pokoje gościnne dla przejezdnych oraz przestronny i zadbany ogród wraz z parkingiem.

Jesteśmy otwarci na sugestie naszych gości, chętnie dokonujemy wszelkich zmian i wprowadzany urozmaicenia wedle gustu uczestników organizowanego wydarzenia.  Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego wspólnie ustalamy najdrobniejsze szczegóły. W zakresie naszych działań jest zapewnienie komfortu gościom i niwelowanie stresujących sytuacji podczas organizacji wesela czy w trakcie ważnych dla nich wydarzeń biznesowych.

Celem naszej działalności jest rozwijanie niepowtarzalnego i pięknie prezentującego się Gościńca, gdzie z powodzeniem organizowane są uroczystości, przyjęcia okolicznościowe i rodzinne, a także huczne imprezy trwające całą noc. Nad prawidłowym przygotowaniem wydarzenia oraz bieżącą obsługą gości, pracują doświadczeni profesjonaliści, którym zależy na spełnieniu wszystkich oczekiwań i próśb uczestników przyjęcia.

Dom weselny Gościniec Banasiówka

zobacz galerię
Gościniec Banasiówka. Wszelkie prawa zastrzeżone SmartProjects.pl