Organizacja wesel i ślubów

W naszym Gościńcu Banasiówka zapewniamy kompleksową obsługę gości podczas tak szczególnego dnia dla Pary Młodej. Wesela organizujemy w przestronnej i eleganckiej sali, która gwarantuje wysoki komfort nawet dla 300 gości. Niewątpliwie istotną zaletą naszego ośrodka jest doskonała lokalizacja w Sieborowicach – zaledwie 10km od Krakowa. Weselnym gościom oferujemy klimatyzowaną i estetycznie przystrojoną salę wraz z dużym parkietem tanecznym, a także komfortowe pokoje gościnne dla przejezdnych.

Podczas organizacji wesela zapewniamy profesjonalną obsługę gości przez cały czas trwania imprezy. Menu przygotowujemy po indywidualnych konsultacjach z szefem kuchni, tak aby dania były dopasowane do wymagań i oczekiwań Pary Młodej. Oferujemy tradycyjną kuchnię polską oraz różne potrawy z całego świata. Przewidziane jest pięć posiłków składających się z zupy, dania głównego, deseru oraz dwóch dań na gorąco, a także dostępny będzie szwedzki stół bez ograniczeń.

Nasi profesjonaliści dbają o wszystkie szczegóły podczas przygotowania nieopodal Krakowa sali weselnej - dekorację stołu oraz ustawienie sprzętu muzycznego. Dla gości zapewniamy również obszerny i estetyczny ogród oraz dogodne miejsca parkingowe. 

Dom weselny Gościniec Banasiówka

zobacz galerię
Gościniec Banasiówka. Wszelkie prawa zastrzeżone SmartProjects.pl